WWE 2010 sayfasının RPG Sitesidir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE 2010 sayfasının RPG Sitesidir!

Facebook'taki, https://www.facebook.com/WWE.2010.TR sayfasının RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» 03/05/10 Smackdown Maç Sonuçları
Carlito Ringde..! Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 5:48 pm tarafından Rey Myisterio

» Raw maçı neden yazılmadı
Carlito Ringde..! Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 8:11 am tarafından Rey Myisterio

» 01/05/10 Raw Maç İstekleri !
Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 9:06 pm tarafından Rey Myisterio

» 03/05/10 Smackdown Maç İstekleri
Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:45 am tarafından Rey Myisterio

» RPG (Role Playing Game) Nedir?
Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:44 am tarafından Rey Myisterio

» Adobe Photoshop Cs 2 Den Anlıyanlar Lütfen Baksın
Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 12:40 pm tarafından Kofi Kingston

» Matt Hardy tag team arkadaşı arıyor
Carlito Ringde..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 8:55 pm tarafından HBK

» Tyson Kidd
Carlito Ringde..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 5:28 pm tarafından John Morison

» Big Show Görselleri
Carlito Ringde..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 5:24 pm tarafından John Morison

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Carlito Ringde..!

3 posters
YazarMesaj
Carlito
Admin
Admin
Carlito

Rep Gücü : 330

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 7:28 pm

Carlito'nun müziği çalar ve kolunda alçı ile yavaş yavaş ringe doğru gelir...

- Geçen hafta Randy Orton beni yendi...Bu tamamen bir tesadüftü, üstüne üstük kolumdan da sakatlandım. Sanırım 2 hafta maç yapamıyacağım, ama bundan daha önemli bir mesele var. "Kofi Kingston" bu adam kendisini bir şey sanıyor ve orada burada beni yenebileceğini söyleyip duruyor... Tabiki bunu sadece söylüyor, bir icraat yok. Eğer şuan kolum sakat olmasaydı, onun soyunma odasına gidip onu pataklardım. Yani çok sinirliyim, ama kolum beni engelliyor. Kofi Kingston, buraya gel ve benimle yüz yüze konuş..
Kofi Kingston
Başçavuş
Başçavuş
Kofi Kingston

Rep Gücü : 94

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 9:20 pm

Kofi Kingston un S.O.S mütigi calar ve Kofi Kingston sinirli bir sekilde ringe yavas ayavas gelir. Iste geldim
,iste önündeyim ne demek istiyorsan de ve kimse sanmasin ki saadece kolun kirik diye benle mac
yapmiyiosun . Hayir ! Sen bana karsi mac yapmak istemiyorsun ! Hey benden korkuyosan söyleye bilirsin cünkü ben buna alisigim . Cok kisi bana bu lafi söyledi cünkü . Der ve carlito nun birsey demesini bekler :...
Carlito
Admin
Admin
Carlito

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 11:30 am

Carlito güler...

-Kofi, evet seninle maç yapmak istemiyorum çünkü sana acıyorum... Benimle maç yapabilecek güçte değilsin, bence tekrar NXT'de dönmelisin, birşeyler öğren, daha sonra benimle maç yap. Kolumun sakatlığı geçtiği zaman seni bitiricem..
Kofi Kingston
Başçavuş
Başçavuş
Kofi Kingston

Rep Gücü : 94

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 2:50 pm

Kofi Kingston sinirlenir ve carlito ya Trauble in Paradise yapmak isterken birden Randy Orton gelir ve Kofi Kingston e bir RKo yapar ardindanda bir Punt Kick . (randy biseler söyle) ....
Randy Orton
Admin
Admin
Randy Orton

Rep Gücü : 163

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 6:13 pm

(Kofi Mesajını Benım Hakkımda Yazma Ben Yazarım ) Very Happy

Randy Bu Konuşmaları Duyunca Tag Arkadaşı Carlito'nun Yardımına Koşar , Tam Kofi Trouble İn Paradise İçin Döndüğünde Ringe Gelir Ve Kofi'ye Bir RKO Yapar . Yerden Kalkmasını Bekler Ve Bir Punt Kick'le Kofi'yi Yere Yatırır . Sonra Mikrofonu Alrak ;
"Eğer Bir Daha Carlito'ya Vurmaya Kalkışırsan , Karşında Beni Ve RKO'mu Bulursun Dostum ! "
Der Ve Carlito'y Döner ;
"Dostm , Sana Maçta Yaptıklarım İçin Özür Dilerim , O Sinirle NE Yapacağımı Şaşrmıştım " Der Ve Carlito'Dan Cevap Bekler ...
Carlito
Admin
Admin
Carlito

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimeSalı Nis. 06, 2010 6:21 pm

Carlito, Randy'ye elini uzatır ve cevap bekler, sanırım aramızdaki küslük sona eriyor Smile

Carlito Ringde..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carlito Ringde..!
» Carlito Ringde..!
» Kofi Kingston vs Carlito
» Carlito & Randy
» Carlito en iyi 10 hareket