WWE 2010 sayfasının RPG Sitesidir!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE 2010 sayfasının RPG Sitesidir!

Facebook'taki, https://www.facebook.com/WWE.2010.TR sayfasının RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» 03/05/10 Smackdown Maç Sonuçları
Carlito Ringde..! Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 5:48 pm tarafından Rey Myisterio

» Raw maçı neden yazılmadı
Carlito Ringde..! Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 8:11 am tarafından Rey Myisterio

» 01/05/10 Raw Maç İstekleri !
Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 9:06 pm tarafından Rey Myisterio

» 03/05/10 Smackdown Maç İstekleri
Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:45 am tarafından Rey Myisterio

» RPG (Role Playing Game) Nedir?
Carlito Ringde..! Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:44 am tarafından Rey Myisterio

» Adobe Photoshop Cs 2 Den Anlıyanlar Lütfen Baksın
Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 12:40 pm tarafından Kofi Kingston

» Matt Hardy tag team arkadaşı arıyor
Carlito Ringde..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 8:55 pm tarafından HBK

» Tyson Kidd
Carlito Ringde..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 5:28 pm tarafından John Morison

» Big Show Görselleri
Carlito Ringde..! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 5:24 pm tarafından John Morison

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Carlito Ringde..!

4 posters
YazarMesaj
Carlito
Admin
Admin
Carlito

Rep Gücü : 330

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 9:04 pm

Carlito'nun müziği çalar ve kolunda bandaj ile ringe doğru gelir..

- Bu hafta HBK'nin kariyerini bitirebilirdim, ama yapmadım... Bunun 2 nedeni var, 1.'si kolum sakatken dövüştüm, 2.'si HBK izleyiciler tarafından seviliyor, yani WWE'ye para kazandırıyor, WWE'nin para kazanması bizim, güreşçilerin para kazanması demek. Tabi HBK gitmeyince tekrar yukarılara çıkmak için çaba sarfediyor, bunu da tek başına yapamıyacağını bildiği için yanına Big Show'u almış.. Bu ikili şimdi Unified WWE Tag Team Kemerleri için uğraşabilirler, ama sadece uğraşıcaklar.. Kemeri alamıyacaklar.. Randy ile aramız düzeldi. Yani, biz hala Unified WWE Tag Team Champion'uz ve böyle olmaya devam edecek, 2. bir sorunda var.. Kofi Kingston, bu adam da benim dayağımı yemek istiyor sanırım.. Şimdi, Big Show, Kofi Kingston, HBK, Randy Orton. Sizi ringime davet ediyorum..
Big Show
Co-Admin
Co-Admin
Big Show

Rep Gücü : 863

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 4:52 am

Ve big Show ringe gelir

Carlito orda burda en iyi olduğunu söyleyip duruyorsun.
1.Kolunu bahane etmene gerek yok kolun kırıkken de maç kazanabilirsin
2.HBK çok iyi bi dövüşçüdür ona bilerek yenilme gibi bi durum yok başkalarını kötüleme
3.Evet Batista yı bırakıp HBK yı seçtim çünkü adam akıllı bir takım arkdaşı arıyordum
4.Eğer kendine çok güveniyorsan Extreme Rules de Unified WWE Tag Team Kemerleri için maç yapalım ve kimin daha iyi olduğunu görelim der ve bekler..
HBK
Admin
Admin
HBK

Rep Gücü : 361

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 7:10 am

Shawn Ringe Gelir Ve Şöyler Söyler

1.Senin Kolun Sakat Olmasaydıda Beni Yenemeyecegini İyi Biliyorsun ÇÜNKÜ SEN BİR ÇAYLAKSIN

2.Evet Unifed Tag Team Ugrasacak Ve Size Extreme Ruleste Maç Teklif Edioz

3.Ben Big Show O Yönden Takım Arkadaşı Seçmedim Yukaraları Tek Başımıda Çıkabiriim Big Show Benim Dostum

4. EXTREME RULES UNİFED TAG TEAM KEMERİ İÇİN MEYDAN OKUOZZZZZZ
https://www.facebook.com/WWE.2010.TR
Carlito
Admin
Admin
Carlito

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 10:42 am

HBK demiş ki:

1.Senin Kolun Sakat Olmasaydıda Beni Yenemeyecegini İyi Biliyorsun ÇÜNKÜ SEN BİR ÇAYLAKSIN

3.Ben Big Show O Yönden Takım Arkadaşı Seçmedim Yukaraları Tek Başımıda Çıkabiriim Big Show Benim Dostum

Dostum bana çaylak diyorsun ama ben senden daha önce Draft edildim..
Ve Extreme Rules'teki maç bize bağlı, ister yaparız ister yapmayız. Sizi WWE Unified Tag Team Şampiyonu asla yapmıyacağız ve sizle Extreme Rules'te maç yapacağız.. Ama bu bir kemer maçı olmayacak.. Bu maçı kazanırsanız bizimle kemer maçı yapmaya hak kazanacaksınız, eğer biz yenersek, Unified Tag Team'a tamamen veda edeceksiniz ve SmackDown'a gideceksiniz. Umarım sizin için uygundur..
HBK
Admin
Admin
HBK

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:19 pm

Carlito demiş ki:
HBK demiş ki:

Dostum bana çaylak diyorsun ama ben senden daha önce Draft edildim..
Ve Extreme Rules'teki maç bize bağlı, ister yaparız ister yapmayız. Sizi WWE Unified Tag Team Şampiyonu asla yapmıyacağız ve sizle Extreme Rules'te maç yapacağız.. Ama bu bir kemer maçı olmayacak.. Bu maçı kazanırsanız bizimle kemer maçı yapmaya hak kazanacaksınız, eğer biz yenersek, Unified Tag Team'a tamamen veda edeceksiniz ve SmackDown'a gideceksiniz. Umarım sizin için uygundur..

Benim İçin Sorun Yok Kabul Ediyorum Bide Big Show Neder Nedersin Big Show?

Big Showda Kabul Ederse Benim İÇin Uyggun

Ama Bişey Söyliyim Tam Bir Korkaksınız Biz Direk Extreme Rules Kapısalım Dedik Ama Benim İçin Bu Da Uygun Sizn 28 MART Beri Sürdügunuz Unvanınızı 25 Nisan Kazanırsak Yıkacazzzz
Big Show
Co-Admin
Co-Admin
Big Show

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:40 pm

Carlito bilmen gereken bazı şeyler var
1.Önce draft olmak senin daha iyi olduğunu göstermez.
2.Ben zaten Smackdownda yım
3.Şöyle bir şey yapsak daha iyi olur önce sizinle kemer maçı yapma şansı için maç yapalım
Extreme Rules'de de kemer maçı yapalım...
Carlito
Admin
Admin
Carlito

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:09 pm

Extreme Rules'te sizinle kemer maçı yapmıyacaz, normal bir maç olacak, yenerseniz bizimle kemer maçı yapıcaksınız..
Big Show
Co-Admin
Co-Admin
Big Show

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:11 pm

Anlaştık der ve tam gidecek HBK nın ona bi işaret yaptığını görür ve orada Carlito yu yere sererCarlito Ringde..! Showstopperrvd9tz
HBK
Admin
Admin
HBK

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 1:12 pm

Tmm Benım İçin Uygun Der Artık Bence Bu Konuyu Kitlileyim Yoqsa Kotu Seyler OLcak ne dersiniz?
Randy Orton
Admin
Admin
Randy Orton

Rep Gücü : 163

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 2:28 pm

Randy Orton Taraftarlar Arasından Ringe Girer Ve Carlito'yu Yere Seren Big Show'a Aniden Bir RKO Yapar , Sonra HBK'ya Donup ;
Dostum HBK , Carlıtoyla Uqrasırsanız , 2'nızde RKO'nun Tadına Bakarsınız Der Ve Carlito'yu Yerden Kaldırır .
HBK
Admin
Admin
HBK

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 2:29 pm

ttmm şimdilik bu kadar yeter extreme ruleste grsrz dostum der ve giderr
Big Show
Co-Admin
Co-Admin
Big Show

Carlito Ringde..! Empty
MesajKonu: Geri: Carlito Ringde..!   Carlito Ringde..! Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 2:31 pm

Big Show kısa sürede kendini toparlar ve bunun bedelini ödeyeceksin deyip ringi terk eder...

Carlito Ringde..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carlito Ringde..!
» Carlito Ringde..!
» Chris Jericho RingDe
» Carlito Biyografisi.
» Carlito & Randy